top of page

Energetické Obrazy Průsvitné

 

17.5.2015 vystava Mníšek pod Brdy 

 

V létě 2014 jsem dostala nabídku od Jarmily Bálkové, kurátorky galerie v Mníšku pod Brdy, abych vystavovala v kostelíku Svaté Máří Magdalény na Skalce.

 

Cítila jsem se poctěna že mohu vystavovat v tak vzácně duchovním prostoru, zasvěcený ženě, která  poznala život na všech úrovních, a která je mým vzorem.

 

Jezdím ráda na Skalku, protože se tam cítím povznešená, podobně jako v kostele Svaté Marie v Myans, Francie, který je taktéž vysokovibračním místem, kam jsem chdila meditovat.

 

Napojila jsem se na Máří Magdalénu a začala studovat její život  a obrazy které jí zobrazovaly. Tato žena v přítomnosti Krista zářila duchovní čistotou a v ikonografii je zobrazována zahalená ve zlaté, zářivé, a dlouhé vlasy.

 

S touto svatou ženou jsem se rozpomněla na další důležité světové ženy, které  poznamenaly vývoj lidstva Svatá Klárka, Svatá Lucie, Matka Meera, Ma Anandamayi, Amma,  Míla Tomášová, Alexandra David Neel, Alice Baily, Helena P. Blavatska, Matka Mirra... a rozhodla jsem se že namalují jejich portréty novou technikou: malba olejem na průhledné plexisklo, jako nástěnné vitráže, zkrz které budou prosvítat kamenné zdi kostelíka, jako symbol vecnosti bozi pritomnosti

 

Transparent Energy Paintings


In the summer of 2014 I received an offer from Jarmila Balkova, curator of the gallery in Mníšek pod Brdy, he exhibited in the Church of St. Mary Magdalene Church on the Rock.
I felt honored getting the privilege to exhibit in a splendid spiritual space dedicated to the woman who mastered all levels of existence, and in this sense is my heroin: Mary of Magdala. She represents a spiritual purity and in iconography, she is draped in a golden, brilliant, and long hair.
I used to visit this place often, because there I feel elated, like in the Church of St. Mary in Mans, France, which is also a high vibrational place, where I went to meditate.
Mary of Magdala resonates for me with other important women, that have marked the evolution of mankind; I studied their lives and painted their portraits:
St. Claire, St. Lucia, Mother Meera, Ma ānandamayo, Amma, Mila Tomášová, Alexandra David Neel, Alice Bailey, Helena P. Blavatsky, Mother Mirra .. .The technique of painting is: oil on transparent plexiglass. The beauty of the paintings was, that hanging on the wall, they were showing by transparency the stone walls of the church as a symbol of eternity.

Message réceptionné !

bottom of page